Modern dünyada ev ve iş yeri alanlarının boş kalması oldukça pahalıdır. Bu nedenden dolayı eşyaların ev ve ofislerde yer değişimi oldukça önem kazanmaktadır. Bizler artık sizlerin yaşam tarzını kolaylaştırıyoruz. Sizler ev veya iş yerinizdeki eşyalarınızı yer değiştirmek için artık herhangi birisine ihtiyacınız kalmadan bizim ürünümüz olan moowme ile yer değiştirme olanağına kavuşuyorsunuz. Bizim ürünümüz olan moowme mobilyalarınızın altlarını ve çevresini istediğiniz anda kolayca silip temizleme ve tekrar mobilyalarınızı eski yerine güvenli bir şekilde taşımanıza olanak sağlar..

Teknoloji

Moowme'in patentli "Dur & İlerle" teknolojisine göre topu içeri ve dışarı çıkarmak sureti ile çalışan kalemin mekanızmasına benzer bir yapıdadır. 50 kg dinamik yük ve 100 kg'a kadar statik yük taşıyacak şekilde tasarlanmış benzersiz moowme teknolojisine güç katmaktadır Sonuç tamamen gizlenmiş ve mobilya tasarımını etkilemeyen, basitçe ve güçlü bir çözümdür. Onu serbestçe hareket ettirmek için kaldırın ve istenen son konuma getirin

Prensip

Mobilya taşımak veya yerinde kalmak için basit bir basit dizi mobilyalara uygulanan hareketler performansa ulaşacaktır. "Durdur" konumunda, mobilya mooveme mahfazasının kenarında güvenle durur. Mobiliteyi yaklaşık 15 mm basitçe kaldırın ve bırakın mobilya "hareket" moduna geçer ve mobilyaları 360 ° hareket ettirebilirsiniz. "Durdur" modunu tekrarlayın. Sezgisel olarak basit ve kolay!

Özellikleri ve Avantajlar

  • Son tüketicilerin kolaylıkla adapte edebileceği bir çözüm! 1
  • Doğrudan yerleştirme veya adaptör kullanımı ile neredeyse tüm mobilya tiplerine uygulanabilir.
  • 4 bacak üzerinde 200 kg dinamik yük ve 400 kg static yük yeteneğine sahiptir.
  • Tek bir kişi ile mobilyaların temizlik, yeniden düzenleme, taşıma veya diğer amaçlar için odanın içerisinde yer değiştirme olanağı sağlar.
  • Sert kaplamalı, parke ve 5 mm yüksekliğe kadar olan halılarda kullanım için özel tasarım.
project
Ø42 mm direct sabitlemeli modelde; 52 mm yükseklikte 42 mm çapında delinebilen her yapıya uygundur.Ahşap bacaklar, plastik bacaklar, kalıp dökme bacakları ve diğer konstrüksiyon türleri için uygundur. Ayrıca oyuk tahta panellerine, ahşap veya mdf oturma yapılarına, paraventlere ve ayırma duvarlarına doğrudan montajı uygundur. Olası uygulamalara, tasarımcıya ve mobilyaya özel olup her hangi bir sınırı yoktur.
Mobilya ayağı olarak kullanılan çelik, alüminyum veya plastikten içi boş bir tüpe takılabilir. 44 mm çapında (M44) dişli ve buna uygun somun yardımı ile her bacak üzerinde bağımsız yükseklik ayarı yapmaya izin verir. Metal, alüminyum , plastik veya benzeri malzemelerdeki bacaklar ile birlikte kullanıma uygundur.